Magazynowanie

Naszym Klientom oferujemy przechowywanie towarów, artykułów reklamowych, mebli i innego wyposażenia w specjalnie wyznaczonym do tego budynku.

Nasz magazyn to nowoczesny ogrzewany obiekt. Obiekt ten dodatkowo jest chroniony przez cały rok. Powierzchnia naszego magazynu to około 2500 m3.

Co ważne, jest on przystosowany nie tylko to przechowywania mienia, ale także i dzieł sztuki oraz towarów paletowych.

Meble lub towary, które trafiają do naszego magazynu są zabezpieczone tak, aby nie powstały żadne uszkodzenia. Następnie trafiają one na palety lub też do boksów magazynowych (130x300x240 cm). Termin magazynowania jest z góry ustalony z Klientem. Po zakończeniu tego okresu, mienie zostaje przetransportowane do wskazanego przez niego miejsca.

Warto pamiętać o tym, że odpowiadamy w pełni za przechowywany u nas produkt (towar jest ubezpieczony).

Nasze usługi

Naszą przygodę z transportem rozpoczęliśmy w 1994 roku. Kompleksowo wykonujemy usługi związane z transportem towarów imienia w kraju i poza jego granicami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą transportową i przeprowadzkową.

TRANSPORT

Posiadamy ponad dwudziestoletnią praktykę w transporcie zagranicznym i krajowym. Zlecenia transportowe zarówno w Unii Europejskiej jak i Polsce staramy się wykonywać profesjonalnie z dbałością o wszelkie związane z tym wymagania.

Przeprowadzki

Naszą domeną są przeprowadzki w Warszawie i innych miastach. Oprócz przeprowadzek krajowych chętnie wykonujemy także zlecenia przewozowe na terenie Europy. Posiadamy wysokiej jakości tabor samochodowy, który jest w pełni wyposażony do transportu w tym przeprowadzek mienia prywatnego i firm.

Magazyn

Naszym Klientom oferujemy przechowywanie towarów, materiałów reklamowych, bagażu, mebli i innych produktów w specjalnie wyznaczonym do tego budynku.

+48 22 751 09 99

Zapraszamy do współpracy

Services

Aby otrzymać ofertę lub wycenę

Wystarczy że zadzwonisz do nas lub napiszesz a uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania

skontaktuj się z nami