Przeprowadzki

Naszym priorytetem są usługi związane z transportem mienia. Chętnie realizujemy zlecenia od osób prywatnych, jak i od firm. Przeprowadzki Wrocław, Kraków, Katowice czy też przeprowadzki Warszawa nie są nam straszne. Nasza firma posiada duże zaplecze transportowe, umożliwiające przewóz bagaży i produktów wielkogabarytowych na duże odległości. Naszym Klientom oferujemy także niezbędne podczas przeprowadzki produkty takie jak: folie bąbelkowe, kartony, taśmy klejące czy też liny do wiązania.

Gwarantujemy wysokiej jakości usługę w przystępnej cenie. Cechy, które nam towarzyszą (sumienność, profesjonalizm, rzetelność oraz staranność) sprawiły, że zyskaliśmy duże grono stałych Klientów, które stale się powiększa. Zapraszamy się do zapoznania z naszą ofertą!

Każda przeprowadzka jest inna. Klienci indywidualni wymagają innego podejścia niż Klienci biznesowi. Warto jednak nadmienić, że są dla nas nie mniej ważni niż ci drudzy. Aby przeprowadzka nie była prawdziwym utrapieniem warto zapoznać się z naszą ofertą. Doświadczona firma transportowa Arka gwarantuje kompleksową usługę. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Klienci biznesowi wymagają nieco innego podejścia niż osoby fizyczne. Usługa dla nich musi być zaplanowana z dużym wyprzedzeniem. Usługa musi być przeprowadzona szybko i sprawnie. Niezmiernie ważny jest tutaj czas. Najczęściej pomiędzy zakończeniem działalności firmy w jednej siedzibie a rozpoczęciem w drugiej, mija zaledwie kilka dni. W tym czasie firma nasza musi stanąć na wysokości zadania i ukończyć powierzoną usługę

Nasza firma świadczy także usługi przewozowe mienia i towarów poza granice naszego kraju. Dzięki naszemu sprzętowi bez problemów możemy przewieźć towar w różne zakątki Europy. Posiadamy niezbędną wiedzę potrzebną w branży przewozowej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy.

Nasze usługi

Naszą przygodę z transportem rozpoczęliśmy w 1994 roku. Kompleksowo wykonujemy usługi związane z transportem towarów imienia w kraju i poza jego granicami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą transportową i przeprowadzkową.

TRANSPORT

Posiadamy ponad dwudziestoletnią praktykę w transporcie zagranicznym i krajowym. Zlecenia transportowe zarówno w Unii Europejskiej jak i Polsce staramy się wykonywać profesjonalnie z dbałością o wszelkie związane z tym wymagania.

Przeprowadzki

Naszą domeną są przeprowadzki w Warszawie i innych miastach. Oprócz przeprowadzek krajowych chętnie wykonujemy także zlecenia przewozowe na terenie Europy. Posiadamy wysokiej jakości tabor samochodowy, który jest w pełni wyposażony do transportu w tym przeprowadzek mienia prywatnego i firm.

Magazyn

Naszym Klientom oferujemy przechowywanie towarów, materiałów reklamowych, bagażu, mebli i innych produktów w specjalnie wyznaczonym do tego budynku.

+48 22 751 09 99

Zapraszamy do współpracy

Services

Aby otrzymać ofertę lub wycenę

Wystarczy że zadzwonisz do nas lub napiszesz a uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania

skontaktuj się z nami