Transport

Naszą przygodę z transportem krajowym i międzynarodowym rozpoczęliśmy w 1994 roku. Przez ponad dwudziestoletnią praktykę zgromadziliśmy sprzęt najwyższej jakości. Dbamy o to, by ciągle się rozwijać i poszerzać nasza flotę transportową. Zatrudniamy najwyższej klasy specjalistów, który są perfekcjonistami w swoim fachu.

Firma Arka s.c. może poszczycić się wykwalifikowaną kadrą pracowników, w tym kierowców, posiadających odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w transporcie drogowym w kraju i poza jego granicami.

Zatrudniani przez nas kierowcy posiadają min:

  • nieskazitelną opinię oraz niezbędne doświadczenie do wykonywania tego zawodu,
  • zaświadczenie o niekaralności,
  • cechuje ich dyspozycyjność, wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie.

Nasze usługi

Naszą przygodę z transportem rozpoczęliśmy w 1994 roku. Kompleksowo wykonujemy usługi związane z transportem towarów imienia w kraju i poza jego granicami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą transportową i przeprowadzkową.

TRANSPORT

Posiadamy ponad dwudziestoletnią praktykę w transporcie zagranicznym i krajowym. Zlecenia transportowe zarówno w Unii Europejskiej jak i Polsce staramy się wykonywać profesjonalnie z dbałością o wszelkie związane z tym wymagania.

Przeprowadzki

Naszą domeną są przeprowadzki w Warszawie i innych miastach. Oprócz przeprowadzek krajowych chętnie wykonujemy także zlecenia przewozowe na terenie Europy. Posiadamy wysokiej jakości tabor samochodowy, który jest w pełni wyposażony do transportu w tym przeprowadzek mienia prywatnego i firm.

Magazyn

Naszym Klientom oferujemy przechowywanie towarów, materiałów reklamowych, bagażu, mebli i innych produktów w specjalnie wyznaczonym do tego budynku.

+48 22 751 09 99

Zapraszamy do współpracy

Services

Aby otrzymać ofertę lub wycenę

Wystarczy że zadzwonisz do nas lub napiszesz a uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania

skontaktuj się z nami